Jak zamówić zdjęcia wnętrza i ile to kosztuje? Hania i Marek – fotografia wnętrz.

Hania i Marek Photography 

Chcesz sprzedać nieruchomość, wynająć dom, mieszkanie, potrzebujesz profesjonalnych zdjęć, dobrze trafiłaś/ trafiłeś, bo to właśnie nasza specjalizacja.

Nazywamy się Hania i Marek,  jesteśmy fotografami, a zajmujemy się fotografowaniem architektury wnętrz, mieszkań, domów, lokali, pubów, ogrodów.

 

Jakie są ceny zdjęć mieszkań i od czego zacząć?

Wycena jest dość trudna, bo każde zlecenie jest inne. Nie mniej wiemy, że każdy klient chce znać cenę usługi przed skorzystaniem z niej, dlatego opracowaliśmy krótki, przejrzysty cennik naszych usług, który prezentujemy w 4 opcjach:

Cennik fotografii wnętrz:

1.Cena jednego zdjęcia to koszt 25 zł netto + vat = 30 zł brutto

2. Sesja małego mieszkania 30 – 50 metrów – to średnio 10 – 14 zdjęć, całość to koszt od 300 zł do 420 zł brutto

3. Sesja średniej wielkości mieszkania 51 – 80 metrów – to średnio – 14 – 20 zdjęć, całość to koszt od 420 zł brutto do 600 zł brutto

4. Większe mieszkania, lub domy to więcej pracy i większa ilość zdjęć, tu umawiamy się tak: 700 zł brutto i 20 zdjęć + do 20 zdjęć dodatkowych zdjęć w cenie tej oferty, do wyboru z tych które zaprezentujemy klientowi

Przy większych zleceniach np. dla hoteli, developerów, biur nieruchomości czy architektów, ceny za zdjęcia są zazwyczaj niższe, a ich stawki ustalane są indywidualnie. Jeżeli interesuje cię ta opcja, napisz, zadzwoń, dane kontaktowe znajdują się poniżej.

instagram, facebook, telefon 504 991 007

 

 

Tu przeczytasz jak zamówić usługę zdjęć twojej nieruchomości/ lokalu  i jak wygląda jej realizacja w praktyce:

  1. Zaczynamy od kontaktu. Jak najbardziej możesz napisać do nas wiadomość przez instagram, facebooka, lub po prostu zadzwonić na ten numer: 504 991 007
  2. Kiedy obie strony wiedzą, co ile kosztuje, umawiamy się na sesję. W zależności od rodzaju sesji, ustalamy termin i wysyłamy umowę do podpisania, lub spotykamy się osobiście, aby ją sfinalizować.  Znaczenie dla samej sesji ma pora dnia i warunki pogodowe. Restauracje, ciekawie oświetlone bary, dobrze fotografuje się popołudniami, mieszkania, lokale biurowe, domy, tu najlepsze są pory dnia, kiedy na dworze jest jasno. Tu znajdziesz wpis, jak przygotować lokum pod robienie zdjęć.
  3. Na dzień przed planowaną sesją, dzwonimy potwierdzić  termin i upewnić się, że lokal jest gotowy do sfotografowania
  4. W dniu realizacji, pobieramy zaliczkę 50 % całości zlecenia na rzecz usługi którą będziemy realizować. W przypadku stałych i regularnych zleceń, możliwa jest płatność odroczona na wystawioną fakturę.
  5. Dzień sesji, przyjeżdżamy, zapoznajemy się z lokalem, przeprowadzamy ostatnią rozmowę i zabieramy się do pracy.
  6. Po wykonaniu usługi, czeka nas postprodukcja, czyli obrabianie zdjęć. Zwykle zajmuje to do 7 dni, w przypadku dużych zleceń, termin oddania fotografii, ustalamy indywidualnie
  7.  Po przygotowaniu przez nas zdjęć, spotykamy się w celu przekazania ich (pendrive jest wliczony w usługę), rozliczamy się i życzymy miłego dnia 🙂

Czy warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia?

Ostatnie sesje zdjęciowe:

Mieszkanie w bloku z prawdziwym kominkiem 🙂

Porta Mare – mieszkanie w apartamentowcu nad morzem

 

Kiedy korzystasz z telefonu, komputera i wchodzisz na daną stronę, zazwyczaj widzisz zdjęcia. To one mają zachęcić cię do zakupu, czytania artykułu, czy rozmarzyć w podróży.  Robienie zdjęć mieszkania które ma dla ciebie pracować, które chcesz sprzedać za kilkaset tysięcy złotych, czy przedstawienie twojego biura, lub lokalu który przyciągnie gości, jest nie tylko ważne, co po prostu konieczne.

Niektórzy mają wątpliwości, czy warto wydać kilkaset złotych na profesjonalne zdjęcia, my w takim wypadku, zawsze polecamy obejrzeć ogłoszenia w sieci, lub zachęcamy, aby zerknąć na stronę konkurencji lub profile w social mediach.
Według badań rynku nieruchomości, profesjonalne zdjęcia wnętrz, zwiększają klikalność w daną ofertę do 80 %, dając tym samym dużo większe szanse na sprzedaż, lub oględziny. Sama wycena nieruchomości wzrasta nawet do kilkunastu %, co w przeliczeniu na gotówkę równa się kilkudziesięciu tysiącom złotych.

pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Hania i Marek Photography

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *