Profesjonalna fotografia wnętrz – jak to ugryźć?

foto: Hania i Marek Photography 

Zajmujemy się profesjonalną fotografią wnętrz. Jesteśmy małżeństwem pasjonującym się architekturą, dlatego stale rozwijamy swoje umiejętności w jej fotografowaniu. Praca przy fotografii wnętrz sprawia nam wiele frajdy i co ważniejsze, pomaga naszym klientom dużo szybciej i latwiej, sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, czy pokój w hotelu. Podobnie jest z restauracjami, hotelami i barami.
Klienci w sieci mają do dyspozycji tysiące ofert lokali, hoteli na wynajem i sprzedaż i to jest fakt. Tam, czyli w internecie, potencjalni nabywcy bardzo szybko dokonują wstępnej selekcji.
Wiadomo również, że przy kupnie domu i mieszkania, znaczenie ma wiele elementów: cena, lokalizacja, wyposażenie i inne podobne, co nie powinno nikogo dziwić, w końcu to inwestycja na wiele lat, a może i całe życie. Kluczowe jest jednak to, że pierwszego odsiewu ofert, teoretyczny zainteresowany dokonuje błyskawicznie i intuicyjnie, a robi to oczami, oglądając zdjęcia które oficjalnie reprezentują w mediach twoją ofertę.

foto: Hania i Marek Photography 

 

Puste mieszkanie na sprzedaż, czy wyposażony dom na wynajem, fotografuje się inaczej, ale to już techniczne detale znane osobom z branży fotografii wnętrz.
Zamieszkałe domy i mieszkania mają duszę, czasami warto pokazać ją na zdjęciach. Leżąc w domku pod kocykiem, czy pijąc herbatę na kanapie, potencjalni zainteresowani marzą o własnym, przytulnym gniazdku, w którym będzie przytulnie, bezpiecznie, po prostu miło i przyjemnie, w zasadzie wszyscy czujemy to podobnie.
Pokaż chętnym co naprawdę masz, w taki sposób, aby wiedzieli, że twoje lokum, to właśnie miejsce dla nich. Absolutnie nie chodzi tu o kolorowanie rzeczywistości, ale o wydobycie potencjału jakim dysponują pomieszczenia.

foto: Hania i Marek Photography 

 

Chcesz abyśmy pomogli ci przedstawić się z jak najlepszej strony? Zapraszamy do współpracy, napisz do nas, lub zadzwoń na podany telefon 501 761 905 Hania.
Koszt zdjęć małego mieszkania (do 50 m) to kwota w okolicach 300 – 500 zł, w zależności od trudności.

Czy warto zainwestować w zdjęcia. Jasne, że tak, jeżeli chcesz się upewnić, obejrzyj ogłoszenia w sieci, dla Twoich klientów to oczywiste.
Według badań rynku nieruchomości, profesjonalne zdjęcia wnętrz, zwiększają klikalność w daną ofertę do 80 %, dając tym samym dużo większe szanse na sprzedaż, lub oględziny. Sama wycena nieruchomości wzrasta nawet do kilkunastu %, co w przeliczeniu na gotówkę równa się kilkudziesięciu tysiącom złotych.

pozdrawiamy cieplutko
Hania i Marek Photography 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *